HOLLANDACA ÖZEL DERSLER

HOLLANDACA ÖZEL DERSLER:

Hollandaca derslerimiz hem haftaiçi hem haftasonu sınıflarımızda verilmektedir. Ancak ders saatlerimize uyum sağlayamayan ya da kurs süresini kısaltmak isteyen öğrencilerimiz için, özel ders seçeneğimiz de mevcuttur.

Özel dersin sınıf dersinden farkı; saat olarak sınıfta yapılandan daha az olması ve birebir yalnızca bir kişiye ders anlatılmasıdır.  Özel ders programı hazırlanırken, kişinin ders için ayırabileceği saatler karşılıklı konuşarak düzenlenir. Özellikle çalışanlar, Aile Birleşimi Vizesine başvurmak için acelesi olanlar, sık sık seyahate çıkanlar için özel ders seçeneği en doğrusudur.

Aile birleşimi derslerinde 50 saat yeterli olmaktadır.  Genel Hollandaca derslerinde de bir kur 50 saatte tamamlanmaktadır. Kişilerin  daha önceden Hollandaca bilgileri varsa eğer; seviye tespiti yapılıp ihtiyacı kadarı ders verilir.

hollandaca,özel,ders,genel,hollandaya,hollandada,yaşam,şartlar,koşullar,belgesi,sınav,puan,kaç,almam,gerekir,nezaman,sonuç,hollanda,konsolosluğu,istanbul,kadıköyde,kurs,uygun,fiatlı,gramer,kelimeler,örnekleri,nerede,nasıl,kim,kaç,yaşında,süresi,süreç